Rezultati takmičenja subota 19.05, polufinalni i finalni susreti

347

Održano je polufinalno i  finalno takmičenje u stonom tenisu u muškoj konkurenciji ekipno između Tehničko remontnog zavoda i ekipe Pravosuđa za treće mesto rezultatom 3:0. Veliko finale se igralo između UP Pehar i ekipe Samostalni sindikat Sloboda (r.br. 30) u borbi za prvo mesto rezultatom 1:3.

Prvo mesto je osvojila ekipa Samostalnog sindikata Sloboda (r.br. 30),

Drugo mesto je osvojila ekipa UP Pehar,

Treće mesto je osvojila ekipa Tehničko remontnog zavoda.

U ženskoj konkurenciji takmičile su se pojedinačno u borbi za treće mesto Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda) i Dragana Domanović (Pravosuđe) rezultat meča bio je 0:3. Veliko finale između Tanje Mikašević (UP Pehar) i Vesne Milošević (PU Gimnazion) u borbi za prvo mesto završeno je rezultatom 3:0.

Prvo mesto osvojila je Tanja Mikašević (UP Pehar),

Drugo mesto osvojila je Vesna Milošević (PU Gimnazion),

Treće mesto osvojila je Dragana Domanović (Pravosuđe).

U rukometu je završeno takmičenje za žene u petak 18.05. a za muškarce su odigrani finalni mečevi:

Borba za treće mesto između Samostalnog sindikata Slobode i Uniprometa je završena rezultatom 15:8.

Borba za prvo mesto između Alfaco inženjeringa i VS Plast-a je završena rezultatom 9:9 (12:10 penali).

Prvo mesto osvojila je ekipa Alfaco inženjeringa.

Drugo mesto je osvojila ekipa VS Plast-a.

Treće mesto je pripalo ekipi Sasmostalnog sindikata Slobode.

U badmintonu su održani  polufinalni mečevi između sledećih takmičara: Majk Fejze (OŠ “Tanasko Rajić”) i Nedeljkom Vlasonjićem (Unipromet) rezultatom 2:0, i meč između: Marka Markovića (PS Fashon) i Predraga Novakovića (OŠ “Tanasko Rajić”) rezultatom 0:2.

Polufinale u badmintonu žene gde je prvi par: Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad) i Srbislava Tešić (Zračak) završeno je rezultatom 2:0, drugi par je: Jelena Marković (Bolnica) i Draga Borović (OŠ”Tanasko Rajić”) a meč je završen rezultatom 1:2.

U borbi za treće mesto u muškoj konkurenciji takmičili su se Nedeljko Vlasonjić(Unipromet) i Marko Marković(PS Fashion) meč je završen rezultatom 0:2.

U borbi za prvo mesto u muškoj konkurenciji takmičili su se Majk Fejza (OŠ “Tanasko Rajić”) i Predrag Novaković (OŠ”Tanasko Rajić) meč je završen rezultatom 1:2.

Prvo mesto pripalo je Predragu Novakoviću (OŠ “Tanasko Rajić”),

Drugo mesto zauzeo je Majk Fejza (OŠ “Tanasko Rajić”) i

Treće mesto je osvojio Marko Marković (PS Fashion).

U ženskoj konkurenciji u borbi za treće mesto takmičile su se Jelena Marković (Bolnica) i Srbislava Tešić (Zračak), rezultat je bio 2:0. U borbi za prvo mesto takmičile su se Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad) i Draga Borović (OŠ “Tanasko Rajić”) meč je završen rezultatom 2:0.

Prvo mesto zauzela je Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad).

Drugo mesto je Draga Borović (OŠ “Tanasko Rajić”)

Treće mesto pripalo je Jeleni Marković (Bolnica).

Nakon održanih mečeva u malom fudbalu poznati su parovi 1/8 finala. Utakmice će se održati u ponedeljak 21.05. na terenima SC Mladost po sledećm rasporedu:

17:30 Win Win – Unipromet 2

18:00 Samostalni sindikat Sloboda 1 – Samostalni sindikat Sloboda 2

18:30 ABL Production – JP Pošta

19:00 Attrijum 1 – Laki plus

19:30 FRA – JKP Vodovod

20:00 Unipromet 3 – SC Mladost

20:30 Del system – Gradska uprava

21:00 Nezavisni sindikat policije – Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

U šahu posle devet odigranih kola,

Prvo mesto osvojio je Leonardo Gavrilović (Atomska banja) 9 bodova

Drugo mesto osvojio je Zoran Ivanović (Halkbank) 8 bodova

Treće mesto osvojio je Miroslav Stamenković (Telekom) 7 bodova

U odbojci u ženskoj konkurenciji:

Prvo mesto osvojila je ekipa Samostalnog sindikata Slobode,

Drugo mesto osvojila je ekipa Bolnice,

Treće mesto je pripalo Fakultetu tehničkih nauka.

U muškoj konkurenciji u odbojci:

Prvo mesto osvojila je ekipa Bolnice.

Drugo mestoo pripalo je ekipi Samostalnog sindikata Slobode,

Treće mesto osvojila je ekipa Gradske uprave.

Forum privrednika Čačka

FORUM - Poslovno udruženje privrednika grada Čačka

Kontakt

Adresa: Karađorđeva 9, 32102 Čačak

Tel/fax: 032/ 347 - 744

e-mail: forumprivrednika@gmail.com