Rezultati takmičenja za sredu 16.05.

410

U badmintonu su poznate dve nove četvrtfinalistkinje iz grupa I i J: Danica Stanojević OŠ “Tanasko Rajić” i Gordana Majstorović TO Čačak, ostale rezultate možete pogledati u prilogu Sreda 16. žene badminton.

Rezultate takmičenja u basketu možete pogledati u prilogu: Rezultati sreda 16.05. – basket

Rezultate takmičenja u malom fudbalu pogledajte u prilogu: Sreda 16.05. mali fudbal

Rezultate takmičenja u rukometu možete pogledati u prilogu: Rezultati rukomet, sreda 16.05.

Što se tiče odbojke, poznati su svi pobednici grupa, tako su u ženskoj konkurenciji pobednici grupa sledeće ekipe:

Grupa 1. Samostalni sindikat Sloboda,                                                                      Grupa 4. PU Radost

Grupa 2. Tiffany                                                                                                              Grupa 5. Bolnica

Grupa 3. Gradska uprava                                                                                               Grupa 6. FTN

Pobednici grupa u muškoj konkurenciji su:

Grupa 1. Gradska uprava                                                                                               Grupa 3. OŠ “Tanasko Rajić”

Grupa 2. Samostalni sindikat Sloboda                                                                        Grupa 4. Bolnica

U atletici u disciplini trčanje 100m u muškoj konkurenciji poznati su polufinalisti koje možete pogledati u prilozima: ZAP I S N I K 100 m muškarci I grupa  i ZAP I S N I K 100 m muškarci II grupa.

Trčanje 100m je održano i u ženskoj konkurenciji, žene koje su se plasirale u polufinale pogledajte u prilozima: ZAP I S N I K 100 m žene I grupa  i ZAP I S N I K 100 m žene II grupa .

Trčanje na 400m u muškoj konkurenciji sa polufinalistima pogledajte u prilogu: ZAP I S N I K 400 m muškarci polufinale I grupa i ZAP I S N I K 400 m muškarci polufinale II grupa

Trčanje na 400m u ženskoj konkurenciji, žene koje su se plasirale u finale možete videti u prilogu: ZAP I S N I K 400 m žene finale

U disciplini skok u dalj u ženskoj konkurenciji poznate su finalistkinje, možete ih pogledati u prilogu: ZAP I S N I K DALJ žene finale,

Skok u dalj muškarci, finalisti, u prilogu: ZAP I S N I K DALJ muškarci finale

Poznati su i finalisti u muškoj i ženskoj konkurenciji u disciplini  trčanje 4x100m, štafeta: Zapisnik 4 x 100m muškarci finale i Zapisnik 4 x 100m žene finale.

 

 

 

 

Forum privrednika Čačka

FORUM - Poslovno udruženje privrednika grada Čačka

Kontakt

Adresa: Karađorđeva 9, 32102 Čačak

Tel/fax: 032/ 347 - 744

e-mail: forumprivrednika@gmail.com