Raspored takmičenja za subotu 19.05.

487

U rukometu je završeno takmičenje za žene u petak 18.05. a za muškarce se igraju mečevi po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto: Samostalni sindikat Sloboda i Unipromet je u 15:15h.

Borba za prvo mesto; Alfaco inženjering – VS Plast je u 15:45h.

Šah nastavlja da se igra još tri kola od 19h.

U odbojci takmičenje za subotu je po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto u muškoj konkurenciji je u 18h.

Borba za treće mesto u ženskoj konkurenciji između FTN-a i Tiffany-ja je u 18:30h.

Borba za prvo mesto u muškoj konkurenciji je u 19h.

Borba za prvo mesto u ženskoj konkurenciji između Samostalnog sindikata Sloboda i Bolnice je u 19:30h.

Stoni tenis je u muškoj konkurenciji ekipno polufinale u 12h između Tehničko remontnog zavoda i ekipe Pravosuđa za treće mesto. Po završetku meča igraće se veliko finale između UP Pehar i ekipe Samostalni sindikat Sloboda u borbi za prvo mesto.

U ženskoj konkurenciji takmičiće se pojedinačno u 12h u borbi za treće mesto Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda) i Dragana Domanović (Pravosuđe), a po završetku meča je veliko finale između Tanje Mikašević (UP Pehar) i Vesne Milošević (PU Gimnazion).

U atletici trčanje na 100m u ženskoj konkurenciji finalistkinje su:

1 Katarina Stefanović - PU „Mimilend“
2 Ana Belić - NT Bolero
3 Dragana Urošević -PU „Radost“
4 Gorica Jakovljević - Halkbank
5 Ivana Dramlić - Tiffany
6 Biljana Petrović - Bolnica
7 Nataša Živković - PU „Radost“

8 Dijana Jagodić FTN

Finalistkinje u disciplini bacanje kugle su:

 

1 Milica Krdžić – RFZO
2 Slađana Nikolić – RFZO
3 Snežana Gajić – Centar za soc.rad
4 Monika Spasović – Halkbank
5 Vedrana Zečević – Halkbank
6 Slađana Nikolić – Unipromet
7 Vesna Proković – Gradska uprava
8 Irena Petković – PU “Radost”
9 Dragana Ružičić – PU “Radost”
10 Mirjana Vulićević – Sam. Sind.Sloboda
11 Milena Banković – SC Mladost

U skoku u dalj u muškoj konkurenciji, finalisti su:

1 Lazar Jojić - Croonus
2 Srboljub Šutić - ZZJZ
3 Miloš Jovičić - NT Bolero
4 Nenad Krivačić - Tempo
5 Nikola Mikašević - 9. Septembar
6 Strahinja Jovanović -Quantox
7 Vlade Dmitrović - Telekom

8 Aleksandar Mitrović – Unipromet

Trčanje na 100m muškarci:

1 Vasilije Matović - 9. Septembar
2 David Ristanović - Quantox
3 Goran Mijatović - Jed.rad.sind.Sloboda
4 Marko Pešić - Sam.sind.Sloboda
5 Bjelanović Milić - Tiffany
6 Nenad Sudar - Mašinac 032
7 Vladimir Komatina -Unipromet

8 Boris Rilak – Institut za voćarstvo

Finalistkinje u disciplini trčanje na 400m su:

1 Nataša Kostić - Sam.sind.Sloboda
2 Bojana Milenović - Win Win
3 Radmila Prtenjak - Sam.sind.Sloboda
4 Maja Mihailović - Sam.sind.Sloboda
5 Katarina Janković - OŠ“Tanasko Rajić“
6 Jovana Nedić - Win Win
7 Milica Sokić - Jed.rad.sind.Sloboda

8 Slavica Dragojlović – Centar za soc.rad

Finalisti u trčanju 400 m su:

1 Boris Rilak - Institut za voćarstvo
2 Vojislav Branović - Quantox
3 Vladimir Komatina - Unipromet
4 Goran Mijatović - Jed.radn.sind.Sloboda
5 Nenad Kravičić - Tempo
6 Pavle Novaković - Unipromet
7 Nikola Dabović - Unipromet

8 Srđan Milošević – Unipromet

U disciplini 4x100m u ženskoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Pravosuđe, 2. JP Pošta, 3. PU Radost, 4. Win Win, 5. Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, 6. Halkbank, 7. Unipromet, 8. JKP Čačak.

U disciplini 4x100m u muškoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Telekom, 2. 9.Septembar, 3. Quantox, 4. Win Win, 5.Jed.radn.sind.Sloboda, 6. JP Pošta, 7.Unipromet, 8.Nez.sind. Policije.

U disciplini 4x100m za mešovite ekipe su: 1. Unipromet I, 2. Gradska uprava, 3. Unipromet II.

Obaranje ruku u muškoj konkurenciji je sa sledećim finalistima:

 

1 Bogdan Selaković
2 Saša Jovanić - S.S.Sloboda
3 Dimitrije Rozgić - FTN
4 Slađan Sekulić - Chips wey
5 Danko Ilić - N.S.Policije
6 Rade Nikolić - J.R.S.Sloboda

Obaranje ruku u ženskoj konkurenciji je sa sledećim finalistkinjama:

1. Jelena Stojanović – PU “Gimnazion”

2. Verka Jevtović – Zračak

3. Perka Janjić  - Zračak

4. Anja Davidović – Quantox

5. Nada Marković – Chips way

U nadvlačenju konopca u ženskoj konkurenciji su sledeći parovi:

Parking servis- JKP Čačak
PU „Gimnazion“ – Centar za socijalni rad
PU „Radost“

U nadvlačenju konopca u borbi za prvo mesto u muškoj konkurenciji su:
Pošta – Unipromet
9. Septembar – Pošta
Unipromet – 9. Septembar

Polufinale u badmintonu za muškarce počinje u 13:30 mečom između Majk Fejze (OŠ “Tanasko Rajić”) i Nedeljkom Vlasonjićem (Unipromet), a drugi par je: Marko Marković (PS Fashon) i Predrag Novaković (OŠ “Tanasko Rajić”).

Polufinale u badmintonu za žene počinje u 13:50, prvi par je: Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad) i Srbislava Tešić (Zračak), drugi par je: Jelena Marković (Bolnica) i Draga Borović (OŠ”Tanasko Rajić”).

Nastavak takmičenja u basketu u subotu 19.05. i nedelju 20.05. igraće se u sali Tehničke škole prema rasporedu u prilogu: bilten-7-basket-2018 (2) Polufinala-Finale – Basket

Takmičenje u malom fudbalu u subotu 19.05. održaće se u sali Prehrambeno-ugostiteljske škole po rasporedu u prilogu: Subota 19.05. mali fudbal

Forum privrednika Čačka

FORUM - Poslovno udruženje privrednika grada Čačka

Kontakt

Adresa: Karađorđeva 9, 32102 Čačak

Tel/fax: 032/ 347 - 744

e-mail: forumprivrednika@gmail.com