Rezultati takmičenja od petka 18.05.

241

U šahu posle 6 odigranih kola poznato je 5 najboljih igrača:

1. Leonardo Gavrilović – Atomska banja           6 poena

2. Miroslav Stamenković – Telekom                  5 poena

3. Miladin Radivojević – JKP Čačak                   5 poena

4. Miladin Lončar – JKP Vodovod                       5 poena

5. Zoran Ivanović – Halkbank                               5 poena

U odbojci u muškoj konkurenciji odigrani su sledeći mečevi:

Gradska uprava – Samostalni sindikat Sloboda 0:2 (10:25, 21:25)

OŠ “Tanasko Rajić” – Bolnica 1:2 (25:22, 20:25, 5:15)

Žene:

PU Radost – FTN 0:2 (15:25, 14:25)

Bolnica – Tifany 2:0 (25:13, 25:15)

Samostalni sindikat Sloboda – FTN 2:0 (25:17, 25:11)

U rukometu su odigrani mečevi u ženskoj konkurenciji i to:

Zračak – Unipromet 3:4

PU Moje detinjstvo – Centar za sicijalni rad 2:0

Kako je takmičenje u rukometu za žene završeno, tako su poznati pobednici.

Prvo mesto je ekipa PU Moje detinjstvo 10:5         6 bodova

Drugo mesto je ekipa Unipromet 11:11                    4 boda

Treće mesto je ekipa Centar za socijalni rad 8:8   2 boda

U disciplini nadvlačenje konopca u ženskoj konkurenciji su sledeći rezultati:

PU “Gimnazion” – JP Pošta

2:0

Auto Čačak – JKP Čačak

0:2

PU “Moje detinjstvo” – Centar za socijalni rad

0:2

Halkbank – JKP Parking servis

0:2

PU “Mimilend” – PU “Radost”

0:2

Nadvlačenje konopca muškarci:

JP Pošta- JKP Čačak

2:0

Unipromet – Jed.radn.sind.Sloboda

2:0

Gradska uprava – 9.Septembar

0:2

U pikadu su održani finalni mečevi, a najbolji takmičari su sledeći:

Žene prva četiri mesta:

1. Maja Gajlović – Zračak

2. Gordana Vasiljević – Zračak

3. Marija Stefanović – Halkbank

4. Gordana Petrović – PS Fashion

Muškarci prva četiri mesta:

1. Darko Munitlak – Unipromet

2. Ljupko Vujičić – Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

3. Đorđe Kaplanović – Elektrodistribucja

4. Goran Mančić – Frikom

U badmintonu je održano četvrfinale u muškoj i ženskoj konkurenciji sa sledećim rezultatima:

Majk Fejza – OŠ „Tanasko Rajić“ : Milan Vesković – FTN 2 – 0

Darko Munitlak – Unipromet : Marko Marković – PS Fashion 0 – 2
Predrag Novaković – OŠ „Tanasko Rajić“ : Nikola Matijević – JKP Čačak 2 – 0
Dejan Grujanac – Gradska uprava : Nedeljko Vlasonjić – Unipromet 0 – 2

Ivana Milovanović – Zračak : Jelena Marković – Bolnica 0 – 2
G1 Srbislava Tešić – Zračak : Katarina Janković – OŠ „Tanasko Rajić“ 2 – 0
I1 Danica Stanojević – OŠ „Tanasko Rajić“ : Vesna Tomljanović – Centar za socijalni rad 0 – 2
K1 Dragica Borović – OŠ „Tanasko Rajić“ : Gordana Majstorović – TO Čačak 2 – 0

Forum privrednika Čačka

FORUM - Poslovno udruženje privrednika grada Čačka

Kontakt

Adresa: Karađorđeva 9, 32102 Čačak

Tel/fax: 032/ 347 - 744

e-mail: forumprivrednika@gmail.com